Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Mirek
29.08.2022 19:49
#89256 detail odpovědět

Ahoj kluci, chtěl bych vás poprosit o radu/názor při výběru aparatury - mixpultu a reproboxů. Jsem amatérský klávesák, okrajově harmonikář a rád bych začal s vystupováním na veřejnosti. Hraju sám, takže používám MIDI podklady a co nejvíce dohrávám "živě" na klávesách a harmonice (mel. linky atd).
Co se repertoáru týče, jedná se repertoár zábavové kapely, střídám ploužáky, lidovky (polky, valčíky a tanga) a něco rychlejšího. Hrát budu 5-10x do roka a jen menší vnitřní akce typu oslavy, narozeniny, posezení apod. pro max. 20-30 lidí na ploše do max. 150m2.
Pokud jde o nástroje, tak v současné době potřebuju připojit 2x klávesy YAMAHA PSR, 1x dynamický Mikrofon SHURE SM58 LCE a 1x nástrojový kondenzátorový mikrofon AKG C516 ML, kterým zvučím akordeon. Hudbou budoucnosti je ještě jeden zpěv (SHURE SM58) a jeden dech - trubka nebo saxofon (pravděpodobně zase nějaký kondenzátorový AKG).
Momentálně na domácí obývákové hraní mám mixpult BEHRINGER XENIX X1222USB, s kterým moc spokojený nejsem a 2x RCF ART 310-A MK III, které si nemůžu vynachválit.
Moje představa je následujicí: Z RCF ART 310-A MK III udělat odposlechy, nebo si je nechat jako rezervní a koupit 2x RCF ART 715-A MK IV ( https://www.eprodance.cz/rcf-art-715-a-mkiv/ ), mixpult Mackie ProFX16v3 ( https://www.eprodance.cz/mackie-profx16v3/ ) a kabely Adam Hall.
Máte prosím někdo nějakou zkušenost s touto, nebo nějakou podobnou sestavou? Předem děkuji za jakoukoliv radu, postřeh nebo doporučení buď sem do diskuze, nebo na mail: klavesak.mirek@gmail.com

Napsáno zbývá znaků