Fórum

Jan
22.04.2021 14:20
#89106 detail odpovědět

To jo, ale tohle je tak na nouzový použití, myslel sem něco, co se po třech použitích na akci nemusí vyhodit rozdupaný. I když že při ceně těhle tkaniček je to asi jedno.
Každopádně poslušně hlásím, že jsem obdržel vzorek Ultraflex CAT6A kabelu od TTL-Network.de. Do toho, čemuž bych já řekl "ultraflex" to má asi eště daleko, ale na CAT6A plnou hliníkový folie (individuálně stíněný páry + celkovej oplet) je to docela slušně ohebný. Přirovnal bych to tak tomu Taskeru C701. Na zemi to ochotně ale neleží, je tomu potřeba trochu pomoct, pak OK. Izolace nevim co je za materiál, ale je to takové slizké a žužlavé, skoro jak TPU - to by bylo velmi fajn, Katalog výrobce materiál bohužel nedefinuje, jen že je to nehořlavé LS0H a podobné kecy.
Jinak, jako další zajmavé kandidáty sem objevil kabely Mogami 3367 a 3381. To je vyloženě CAT 5E UTP (bez stínící folie), takže to asi ohebné fakt bude, ale teda, 70 Kč za metr, uuufff.

22.04.2021 20:40
#89107 detail odpovědět

Nedočetl jsem se na jaký účel kabel chcete, toto je samozřejmě na nějaké bastlení a zkoušení doma, na produkci bych jej vůbec nezmiňoval.