zpět zpět

Fórum - příspěvek #89035

Tyl1.prosince 2020, 05:50 hod#89035odkazcitovat

Greeny:
Děkuji, že jste se zastal TTL33, nechápu co to toho Kolemjdoucího napadlo, tak nepěkně hodnotit jedny z nejlepších třípásem z té doby. A hodně zajímavých i v této době. O tom žádná.
Také děkuji za to, že jste měli tyto 33ky zapůjčené ze Vsetína na akci Demo 4. Bylo jich tam tenkrát 5+5. Nevím, jestli je na závěr zesílil na max přímo majitel Petr B, ale všechny ostatní banány, které tam v té době visely jednoduše neměly šanci. Před jevištěm bylo už jen několik málo návštěvníků, když jsme se rychle vrátili a pár okamžiků jsme nechápali jak je to možné. Potom následovalo vypnutí a konec. Bylo rozhodnuto. Celou zpáteční cestu, až do UH jsme se bavili jen o TTL33, jak bylo vše podobné o ničem, atd.
Na druhý den jsem narazil na inzerát od BBsound, že je na prodej 6kusů. Na třetí den jsme pro ně vyrazili.
Další segmenty jsme přikůpili z SK. Takže není pravda, že jich máme málo. No a vypůjčit si na větší akce několik segmentů není problém. Je jich tu dost a ještě dlouho bude. Horší už to bude jen s těmi většími akcemi.

Dále prosím promiňte, že se tak důkladně zabývám pohyblivými přívody. Když se občas nějaký utřepe, bere se to jakože je to normální. O tom, kolik nespolehlivých spojů se roky dělalo pomocí nějak zamáčknutých dutinek na přívodech k civkám, tak o tom se neříká nic. Jednoduše čím větší průšvih, tím víc se mlčí a zatlouká, mlži, atd. Ovšem klasicky utřepaný přívod, žádná hrůza. Nevím zda to mají v 18sound patentované, ale ty přívody jak lepí zhruba v polovině délky ke spideru, tak to je určitě dost dobré řešení. Dalším řešením jsou přívody, které jsou na spideru přilepeny po celé délce tak, že kopírují každou vlnku. Je to vše jednoduché jak žebřík, a my se o to zajímáme, až nyní, až máme s prominutím po sezóně. Uvidíme, ale jak už bylo mnohokrát řečeno, dobře už bylo.

Ještě dlužím odpověď na ty propoj kabely, které zklamaly. Amphenoly 4 nebo 6pin.
Hoši několik čistokrevných studeňáku !! Po odpadnutí lanka 2,5 šly přímo do zkratu. Jak jinak.
Tyl


žádné reakce