zpět zpět

Fórum - příspěvek #89034

Tyl1.prosince 2020, 04:08 hod#89034odkazcitovat

Kolemjdoucí:
Vážený pane nic proti Vám, ale jste vedle jak ta jedle. Nesnažte se zde prosím mlžit néjakou šuntčínou.
Před 20lety to platilo, ale dnes jsme se posunuli a určitě nejde o zásuvky za cca 50,-z Polska. Mám na mysli zásuvky typu 404015, např od dodavatele Toraka. Jak jsem napsal-dost solidní provedení, až na ty ochranné kolíky. Prosím všechny, kteří jste si je pořizovali cca v roce 2018, odšroubujte alespoň jedno víčko, jestli se kolík po odejmutí víčka nevysype. Je k tomu třeba obyč šroubovák s ostrými hranami, aby se hrany kously do šikmých plošek.

Dále jste vedle i co se týká repro 6", žádná Čína, ale 18sound typ 6ND410. V podstatě nenahraditelný kus. Pohyblivé přivody z berilky si nahrazujeme sami. Je nás víc. Možná už je náhrada, ale zatím nevím.

Dále se velmi mýlíte ohledně pohyblivých přívodů maskovaných bužírkama. Opět žádný šunt z činy, ale jeden z nejodolnějšich repro 21"-21SW152. Když jsem poctivě dolepil zdvojený spider kolem krčků membrán (nutno obrousit silikon) a řádně propájel leoňák u svorek pod smršť bužírkama, bylo po problémech. Průměr vodicě na cívce 6"je 0,6 mm!! Takže reprák snese v pohodě 140Voltů eff, což je docela silná káva. Otázka zní, jak musí být reprobox tuhý, aby takovou sílu zpracoval. NDB21 z roku cca 2015 nebyly v té době a v tehdejším provedení vhodné pro takový příkon.
No a měl jsem tam jeden případ, kdy se povolil jeden šroub imbusM6, který pak cestoval pod spiderem kolem kmitačky.
Dost nepříjemný rušivý zvuk. Čekali jsme, že je uvolněn nějaký ten závit na konci cívky a že se cívka přeruší, ale nestalo se tak. Tyl
Prosím nesnažte se opět a opakovaně mlžit, že nikdo nemá takové problémy jen já. Nikdo se totiž neodvážil a neodvažuje vám oponovat, protože dobře ví, že neuspěje. Také proto se tolik solventních zákazníků v minulosti obrátilo, obrací a bude se obracet na Hanze. Dnes už se to dá lehce spočítat. Proboha není to škoda?
Dále mě hodně mrzí, jak hodnotíte sérii TT.
Ale to napíšu v dalším článku Greenymu.

žádné reakce