Vyhledávání

Jakub Roháček17.června 2020, 08:22 hod#88951odkazcitovat

Zdravím hudební přátelé,,,
Prosím Vas o dobrou radu,,
Vybírám aktivní fullrange pro mobilní Dj akce do 300 lidi z využitím uvnitř občas i venku,, v kombinaci ze subwooferem 15 (který mám) zatím jsem se díval na HK Pro 15 /12 D, ale celkově HK se mi zdá předražené,, ještě mě napadla alternativa RCF nebo Ev,(fbt)?
Poradíte mi z čím máte dobré zkušenosti,, limit je pro mě cca 20 000 za bednu,,
Diky za cenné rady,,

Pavel Sedlák15.června 2020, 20:45 hod#88950odkazcitovat

Box je bassreflex, fullrange.

Pepan15.června 2020, 20:27 hod#88949odkazcitovat

Pepan: Kvalitní obal ti ochrání celou bednu, rohy jsou prostě minulost... Dyk už to nepoužívá ani číňan...

Martin S.15.června 2020, 10:47 hod#88948odkazcitovat

Pavel Sedlák: box je uzavřený či bassreflex? Bude hrát fullrange nebo k tomu bude driver?

Pavel Sedlák14.června 2020, 18:11 hod#88947odkazcitovat

Jaký doporučíte (máte vyzkoušený) 12" reproduktor do 55l boxu pro čtyřstrunnou basovou kytaru ? Impedance 8 - 16ohm.

Petr Berka5.června 2020, 22:17 hod#88946odkazcitovat

Můžu jenom odhadovat: v ruce to člověku přijde jako hračka(měl jsem je) , nedobře se to montuje tak aby to pěkně sedělo, bere to skladovatelný objem pro bednu, nechrání to podobně choulostivé hrany a stěny, těžkou manipulaci to nezvládne a rozbité to tam bude škodit víc než pomáhat. Blbě se to bude vydávat z obalů. Sečteno podtrženo, nevýhodné.

Pepan5.června 2020, 09:40 hod#88945odkazcitovat

Prosím Vás, vysvětlete mi někdo, proč jsou v dnešní době považovány za vrchol nevkusu, nebo výraz neprofesionality plastové ochranné rohy na PA reprobednách. Vždyť je to velice praktická věc. Když někdo aparatůru neustále stěhuje, nakládá a vykládá, tak jsou ty bedny za chvíli orvaný jak stará samice. I když si postavím drahé bedny, osazené špičkovými komponenty, ale dám na ně ochranné rohy, budu za debila, i když to bude hrát sebelépe. Přitom dnes se už dají sehnat vzhledově ucházející vkusné rohy (bohužel né tady v Prodance), které vůbec nevypadají špatně. Výrobci nasadili trend bez rohů, takže kdo dá rohy, není IN. Dnešní zvukař nemusí poznat co je jack, cinch či xlr, ale musí mít správně dyzájnově vyladěnou aparaturu. Už se v tom nějak nevyznám.

Petr Berka30.května 2020, 10:54 hod#88944odkazcitovat

@Pepan: Nebyl bych tak ostrej - v tomto případě není jisté, zda nejde o nějakou GDPR/antireklamní nebo bezpečnostní featurku. Internet v roce 2000 si myslel, že může zprocesovat a vylepšit všechno, a není tomu pravda. Občas se věcem kladou meze, a není to úplně vždy špatně. Jinak dobrý námět na funkcionalitu.

@Nikto:
Ano, je možné, že se už nikomu do práce nechce, na diverzifikaci není síla, návratnost v dnešní zákaznické skladbě (DIY sektor) je menší než kdysi. Už vůbec se pak nebude chtít do práce jenom proto, aby si hrál na svém písečku a měl z toho hraní radost. Je to koneckonců práce. Musí se to někde projevit a zaplatit. Jistě, PD asi žije spíš z velkoobchodu. Pak je otázka, zda v nějakém vývoji a měření pokračovat. Mě přijde z těch tří cest pokračování současným způsobem to nejhorší. Buď to pohřbít, a nebo hodně se posunout.
RCF se koupí na Alze myslím právě kvůli Prodance, takže tady zase netrefa. Pan Hrůza není Český audio král, aby mohl za nějaké ostatní entity a překupníky, a prodat jim něco také není nemorální, takže důvod toho rozboru situace úplně nechápu. Respektive nechápu jeho cíl.

Nikto29.května 2020, 11:40 hod#88943odkazcitovat

TO: Pepan & Petr Berka
Pěkně napsané, ale nepomůže to, pan H. má na háku protože i tak má obrat hlavně od překupníků co podlézájí cenu nebo ani nevědí co prodávají ... i když o sobě říkají jsem profík nebo těch Muzi.. co říkají muzikantem kup si techniku a budeš dobrý zvukař - osvětlovač ačkoliv si dosud hrál jen na harmoniku ... oni mu přece dělají obrat ně jeho vlastní e-shop který nesplňuje moderní parametry.
Načež když RCF koupíte i na Alze

Pepan29.května 2020, 06:37 hod#88942odkazcitovat

Měli by jste si trochu pohrát s nastavením eshopu. Když si jako registrovaný a přihlášený zákazník naplním košík a po opětovném odhlášení a přihlášení zjistím že je prázdný, tak bych vraždil. Hlavně pražáky. Vyhledávání dle parametrů zde těž vázne ....... nebo spíš neexistuje. Bytostně nesnáším němce, ale bohužel vám musím dát za příklad eshop thomann.de. Tam se prosím inspirujte, jak se to má dělat. U firmy s tak letitou tradicí jako je Prodance bych očekával trochu sofistikovanější eshop.