Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88913 od: Petr Berka

XESVXLR

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

Greeny PRODANCE7.ledna 2020, 09:20 hod#88922odkazcitovat

Ota: PXM ano, je to obecně zboží na objednávku vzhledem k šíři sortimentu a jeho instalačnímu charakteru, dodací lhůty v případě že jde o více položek jsou krátké - nechá se poslat samostatně přímo z továrny.
Můžete s tím počítat.

Ota6.ledna 2020, 18:41 hod#88921odkazcitovat

Dotaz na Prodance: Jak je to výhledově s prodejem produktů od PXM? Rýsuje se mi zase nějaká instalace, kde bych např. s kontrolérem PX340 popř. 710 a pak s některými stmívači rád počítal. Budete tyto výrobky prodávat, byť třeba na objednávku, i nadále?

Petr Berka6.ledna 2020, 18:06 hod#88920odkazcitovat

Nezapomeňte prosím na mě :-) Objednávka stále platí.

Greeny PRODANCE6.ledna 2020, 10:03 hod#88919odkazcitovat

Avantis: Máme na prodejně v Praze DEMO kus, tedy je možné si přijít vyzkoušet. Pokud jde o dostupnosti, další kusy přijdou tento měsíc, ovšem až do konce března, je výroba rozebrána a vše co přijde jde hned k zákazníkům.
Doporučujeme případně zarezervovat, neboť očekáváme další objednávky a "volné" kusy mohou být nakonec až v dubnu nebo květnu.

Kamil5.ledna 2020, 17:35 hod#88918odkazcitovat

Dobrý den.Kdy bude k mání Avantis?

Pepan20.prosince 2019, 07:48 hod#88917odkazcitovat

Vánoční otvíračka???

Petr Berka15.prosince 2019, 20:37 hod#88916odkazcitovat

Greeny: Někteří distributoři/prodejci (při diskusích ve světě) se bojí poškození neodbornou obsluhou, což asi je u tohoto produktu namístě. Překvapivě jsem to chtěl do interiéru, vpodstatě do domácích podmínek na dva projekty. Ano Hifisti dnes kupují IPALy nebo 24" hi-fi konkurenci, která také papá v kilowattech... Prý je to (IPALMOD) ale dost hlučné jak větráním tak šumem/brumem do reproduktorů, tak to asi padá. Kolega sehnal 21iD, které bude živit konvenčně, a já koukám, jestli do těch 18IPALů půjdu. Asi bych je musel mít v ruce, abych měl jistotu. Buď bych se stavil, nebo to zjistím někde jinde... Díky za info/support.

Greeny PRODANCE10.prosince 2019, 11:10 hod#88915odkazcitovat

O.:
DPM121

1. Fullrange FLAT: preset s vyrovnanou charakteristikou vhodný pro live či poslech ve větší vzdálenosti
2. Fullrange HighSPL: preset potlačující agresivní vyšší středy – vhodný při vysokých hladinách SPL a reprodukovanou hudbu
3. HPF FLAT: preset s vyrovnanou charakteristikou vhodný pro live či poslech ve větší vzdálenosti s HPF nastaveným na 90 Hz pro spojení se subwooferem Megaton DPM118
4. HPF HighSPL: preset potlačující agresivní vyšší středy – vhodný při vysokých hladinách SPL a reprodukovanou hudbu s HPF nastaveným na 90 Hz pro spojení se subwoooferem Megaton DPM118

Greeny PRODANCE10.prosince 2019, 11:06 hod#88914odkazcitovat

Petr Berka: Tak samozřejmě, proč by nebylo? Všechny položky jsou v eshopu, BC má obecně dodací lhůtu cca 2 měsíce od objednání. Ipalmod běžně do 2 týdnů. Tedy doporučuji objednat. Na Ipalmod bude třeba složit zálohu.

Petr Berka7.prosince 2019, 12:41 hod#88913odkazcitovat

Zdravím Prodance.
Mám nezávaznou poptávku na 3k IPALMOD, 2x 21IPAL a 2x 18IPAL. Je to z vaší strany prodejné/proveditelné?
Předem děkuji za odpověď...