Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88910 od: Greeny PRODANCE

ZUFFLKF

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

Hrošák29.června 2020, 20:15 hod#88959odkazcitovat

Zdravím.
Jsem bezradný a proto prosím o pomoc. Koupili jsme si "pergolovou" aparaturu, kde je použit postarší sub Master Audio 215. V subu je osazen zesilovač 2+1 (1x500 + 2x200) a vykazuje záhadnou poruchu. Sem tam se již po zapnutí objeví kontrolka protect na všech kanálech a samozřejmě je ticho. Po odstátí (minimálně dva dny) najednou vše jede a bez jakékoli poruchy až do příštího zapnutí bez závad. Vnitřně je to uspořádáno na dva zesilovače (sub + satelity) a je mi divné, že protect svítí na obou deskách (blocích) ? Nemáte prosím někdo servisní manuál (schéma) nebo případně nějaký nápad kde ho sehnat ? Jsem od Liberce, tak kdyby se našel šikovný servisák, klidně to přivezu...
Předem díky za jakékoli nápady kromě "hoď to za psem" :-)

MK_8729.června 2020, 11:44 hod#88958odkazcitovat

Zdravím zdejší osazenstvo, nemáte tip na šikovného servisáka aktivních PA beden (Brno/bližší okolí)? Na posledním hraní se podařilo jedné tanečnici převrátit bednu ze stativu na zem. Naštěstí do trávy, ale i tak nyní bedna nehraje, jen vydává chrčivé zvuky. Zkoušel jsem jestli se nepohnul magnet vůči kmitačce basáku, ale ten je v pořádku. Asi se něco urvalo v elektronice, ale v tom se moc nevyznám. Díky za info.

Pavel24.června 2020, 08:23 hod#88957odkazcitovat

2 Proance: dobrý den, prosím o info k ceně RCF TT2-A II děkuji.

Pepan20.června 2020, 14:22 hod#88956odkazcitovat

Roháček: Typický dýdžejský kidy.... :-D Kde nejsou prachy, nemůže bejt nic extra... ;-)

Jakub Roháček19.června 2020, 14:22 hod#88955odkazcitovat

Reaguje na #88954:

Tak jsem nakonec jel dnes do kytar si poslechnout pár beden,, protože na vlastní uši je to vždy lepší,, porovnával jsem FBT X 12,, RCF 712 a Yorkwile (u toho Yorkwile sem si nezapamatoval název bedny, ale prodejce mi tvrdil že je ve stejné cenové a výkonové relaci)
FBT JEDNOZNAČNĚ VÍTĚZ ČISTOTA A PLNOST ZVUKU ME OPRAVDU PŘEKVAPILA NA BEDNU ZA 11,000,, 15 PALCOVÁ VERZE UŽ MĚLA NEPŘESNÉ SPODKY,,(což se i dalo čekat) RCF výšky málo ostré utlumene bass nevýrazný,, Yorkwile silnější bass celkem přesný ale výšky zneli tak jako by přes reprak byla hozena deka,, Takže už rozumím tomu proč jste mi ani jednou neodpověděl na značky EV, FBT atd.. Jste prodejce,, každopádně děkuji,,

Martin S.18.června 2020, 11:36 hod#88954odkazcitovat

Jakub Roháček: Plast má RCF velice kvalitní a není třeba se toho bát. Doporučoval jsem to, co se vejde do rozpočtu. Pokud se zvedne limit, tak samozřejmě RS121 má také mé doporučení.

Jakub Roháček17.června 2020, 17:11 hod#88953odkazcitovat

Reaguje na #88952:

Takhle já vyloženě plastovou bednu nechci to už bych si třeba radši připlatil za eaw rs121,, pokud by to byla lepší volba,, subwoofery mám 4x 400w,, spíš sem očekával že mi dáte víc na výběr ne jen rcf,, celkem zajímavý se mi zdá Elektro více, db, hk atd.. Ale nemám to vyzkoušené,, potřebuju neco univerzálního spíše na taneční a elektronickou hudbu,, kde se snoubí kvalita a provedení s ferovou cenou,, čímž nechci říct že rcf je předražené a nekvalitní sám sem sérii art slyšel a nehrálo to špatně,, ale nechci se při výběru omezovat jen na jednu značku,, děkuji,,

Martin S.17.června 2020, 11:38 hod#88952odkazcitovat

Pavel Sedlák: Z toho co je momentálně skladem, tak bych doporučil Fane Sovereign PRO 12-300, Selenium 12PW5, RCF MB12N251.

Jakub Roháček: Do 20 000 Kč za bednu RCF HD 12-A mkIV, případně lehce přes 20 000 Kč RCF ART 732-A mkIV. Jeden 15" subwoofer k tomu může být málo.

Jakub Roháček17.června 2020, 08:22 hod#88951odkazcitovat

Zdravím hudební přátelé,,,
Prosím Vas o dobrou radu,,
Vybírám aktivní fullrange pro mobilní Dj akce do 300 lidi z využitím uvnitř občas i venku,, v kombinaci ze subwooferem 15 (který mám) zatím jsem se díval na HK Pro 15 /12 D, ale celkově HK se mi zdá předražené,, ještě mě napadla alternativa RCF nebo Ev,(fbt)?
Poradíte mi z čím máte dobré zkušenosti,, limit je pro mě cca 20 000 za bednu,,
Diky za cenné rady,,

Pavel Sedlák15.června 2020, 20:45 hod#88950odkazcitovat

Box je bassreflex, fullrange.