Vyhledávání

Petr Soukup21.ledna 2022, 14:23 hod#89166odkazcitovat

Zdravím mohu vás zde ještě poprosit o radu? Nevíte někdo jak zapojit zesilovač lexon xl 2000 do můstku? Na zesilovači není žádné přepínání tak jen jestly stačí pouze napinovat? ++ a vstup použít kanál jedna? Na předchozích zesilovačich bylo vždy přepínání režim bridge zde nic není děkuji za jakékoliv info děkuji nemohu nikde najít

Ivan D1.ledna 2022, 17:12 hod#89165odkazcitovat

Petr Soukup:
pokud je argument -10kg a papírových 2500W u Uliho přesvědčivé, tak to se asi nedá nic dělat.
Pokud ovšem jde o kvalitu zvuku a spolehlivost, platí i starý Crest za hodný vyzkoušení.
Já sám používám v zábavovém aparátu Crowny CSL a Zecky řady PT, v každém racku cca 40kg. Mimo pravidelné údržby hrají pořád skvěle. Je fakt, že pečlivě poladěný je celý aparát.

Pepan25.prosince 2021, 08:54 hod#89164odkazcitovat

Jestli to nebude hlavně tím, že pradědek Crest má trafa dvě a zřejmě kvůli váze i robustnější obal...

Petr Soukup23.prosince 2021, 23:11 hod#89163odkazcitovat

Ahoj prosím mám zde dotaz podařilo jse mi zakoupit velmi zachovalí zesilovač crest audio p-3501 o váze 25,8kg chci se zeptat zda bude lepší i přes to ze je starý nežli behringer EP-2500 který má cca 16kg,vím oba jsou trafové ,váha nahrává crestu ale nevím v čem všem je,našel jsem na něj pouze kladné recenze ale ne takové které bych potřeboval proto bych chtěl porovnat z EP-2500 který znám a který by měl udajne mít větší výkon nežli ten crest ale zaráží mě že je o 10kg lehčí děkuji všem za každou zkušenost :)

Mirek9.prosince 2021, 21:05 hod#89162odkazcitovat

Marek - ATW service:
Díky. Bohužel jsem moc daleko, takže zastavit se osobně nepřipadá v úvahu. Budu muset dát jen takhle na doporučení…

Marek - ATW service6.prosince 2021, 21:14 hod#89161odkazcitovat

Ty monitory jsou obvykle laděny tak, že nějaké další extrémní korekce nevyžadují. A předpokládám, že karta nebo software, který používáš nějaké korekce umožňuje... Určitě si je ale zajeď poslechnout... Slušný zvuk nabízí Adamy TxV i RCF Ayra Pro, určitě stojí za porovnání a mají i vlastní "jemné" korekce...

Mirek6.prosince 2021, 12:45 hod#89160odkazcitovat

Marek Procházka:
Díky za reakci. Koukal jsem tu na studiové monitory od Mackie a do oka mi padly typy CR3-X, CR4-X a CR5-X (ty pětky to asi vyhrajou). Jediné co ještě řeším je to, jak vyřešit korekci basů a výšek, když budou připojeny k PC

Marek Procházka5.prosince 2021, 10:54 hod#89159odkazcitovat

Když už si tady, zkus něco ze studiových monitorů - https://www.prodance.cz/studiove-monitory?sort_method_id=1&direction=1#filters
- a zajeď si poslechnout a porovnat na prodejnu... V Prodance určitě rádi ukážou...

Mirek3.prosince 2021, 14:58 hod#89158odkazcitovat

Ahoj kluci. Jdu za váma na radu ohledně reproduktorů k PC. Jsem amatérský klávesák, podklady si doma dělám sám v podobě MIDI a zbytek co jde pak dohrávám "živě" na klávesách. Takhle udělané skladby si pak v klávesách nahrávám, a následně přehrávám na oťasovi. Staré REDSTARY 2.0 mi odešly a tak musím něco koupit. To nejobyčejnější levné repro co se všude prodává nechci, ale profesionální ozvučení do nahrávacího studila za desítky tisíc taky ne. Zkrátka když už něco kupuju, tak aby to alespoň trochu za něco stálo, takový ten poměr cena/kvalita. Nejedná se o žádné profi nahrávací studio, muzikou si dělám jen radost. Předem díky jak jakékoliv tipy
PS: Omlouvám se za, pro někoho možná hloupý dotaz, ale fakt jsem jen amatér a v tomhle se moc nevyznám

Ivan D3.prosince 2021, 07:32 hod#89157odkazcitovat

Tak jen za sebe, poněvadž do tématu JBL/Selenium jako byznysu nevidím, ale že by mi něco z jejich produkce chybělo