Vyhledávání

Jirka20.března 2021, 20:30 hod#89089odkazcitovat

Ok děkuji ,ale můj mix to samozřejmě nemá. Není nějaká mašinka která to dovede?

Otas20.března 2021, 06:46 hod#89088odkazcitovat

Jirka:
Funkce Tolk over tohle dělá.
Ovšem DJský mixážní pult musí být touto funkcí vybaven, nejlépe mít i regulovatelnou úroveň zeslabení. Jinak nezbývá, než to udělat jeho ovládáním....
Jan:
Ahoj, ano, ještě žiji a píši, zbytek v mailu...

Jirka19.března 2021, 19:11 hod#89087odkazcitovat

Čau zdravím, zeptám se tu snad mě někdo poradí.Při moderování potřebuji aby se mě hudba zeslabila při mluvení a pak zase zesílila na původní hlasitost. Jak nato,poraďte.Dík. Jirka.

Jan17.března 2021, 11:37 hod#89086odkazcitovat

Nazdar Otasi! Koukám, že nás lockdownová pruda vyhnala okukovat (nebo spíš okupovat) internetová diskusní fóra.
Chtěl jsem se tu původně jen na něco zeptat, nakonec jsem ale raději poslal dotaz do Prodance přímo :)
Pevné zdraví a nervy

Petr B.16.března 2021, 17:42 hod#89085odkazcitovat

Ahoj.
Nevíte prosím o někom, kdo by v ČR měl vybavení na měření reproduktorů pomocí Klippel/LSI?
Potřeboval bych u RCF LF21N551 změřit Kms a Bl křivky. Jestli nenajdu, pokusím se o to sám...

Hifik6.března 2021, 10:30 hod#89084odkazcitovat

Pěkný den nemá někdo na prodej driver od B§C DE16/8. tel.604461583

Otas24.února 2021, 17:57 hod#89083odkazcitovat

Tyl: Na karanténu kašleme všichni (vládě nezávidím, být Babiš nebo Blatný, hodím si mašli) a dokud nejsme na JIPce, myslíme si, že se nás to netýká a těch pár desítek docela drobných prohřešků za den je v pohodě. Je pravda, že nás v tom ještě nedávno svým příkladem podporovali pan rektor MUDr Zima, nebo exprezident Klaus, i odborníci typu Prymula a mnozí další.
Mladým nikdo nezabrání ve vzájemném kontaktu, s výukou dvou učňů v dílně se vyučující automaticky zařadí do této velké neorouškované komunity.
Druhou stranou je otázka zájmu ze strany učňů. Mám příklad v rodině, má praneteř nebyla občas schopná dopoledne vstát ani na distanční výuku a přes průměr 2,5 před měsícem nuceně skončila učiliště. Pařit na netu do rána jí ale šlo a jde stále. A jezdit za kámoši do Prahy rovněž...
A to ani neřeším, že ne každý má doma dílnu vhodnou k výuce a velmi těžko zvládnutelnou právní stránku věci.
Sorry, ale jsem skeptik, rizik je příliš.

Tyl18.února 2021, 06:51 hod#89082odkazcitovat

Zdravím.
Vážení, tento stav si budeme všichni dlouho pamatovat. Já určitě, až do konce.
Píše zde dole jedna učitelka z učiliště, a tak mě napadlo toto. Mám to v hlavě už delší dobu.
Prosím pište, co na to říkáte, a jaké máte názory atd.
Ti učni, kteří se jakože učí jen pomocí počítačů, tak to je síla. (Hraní her)
Přece si hodně z nás pamatujeme, že vždy platilo (UČEŇ MUČEŇ) !

Prosím promiňte, že budu zatím stručný.
(Asi se Vás tento můj návrh až tak moc netýká, ale jsem si jistý, že vše se vším souvisí.)

Jsem přesvědčen, že tento stav budeme muset řešit jen my sami. A to ihned, už včera było pozdě.
Vláda nemá zájem.

Navrhuji toto:
Jsem ochoten se zapojit do částečné, praktické výuky žáků.
Asi by bylo jistější se pro začátek omezit jen na dva žáky. Nevím, postupně snad více.
Mám dost promyšlený plán, jak alespoň částečně některé žáky nějak doučovat v praktických dovednostech. (Pájení, měření el hodnot, mech práce, atd atp.)
Dost vybavené dílny (5x) i soc zařizení mám dostupné. Osobně bychom si prostory prošli a upřesnili možnosti.
Jsem si jistý, že tato varianta bude mnohem lepší, než toto, "nicnedělání". !!!

Prosím pište dotazy, abychom se nějak posunuli.
Rád vše upřesním, pro začátek pošlu foto, atd.

Tyl
Zvuk UH

Předmět: Plnění úkolů, distanční výuka

Vážení rodiče,
Chtěla bych vás požádat o důslednější kontrolu přípravy vašich synů. V žákovských knížkách se jim začínají značně množit N ( nehodnocen z důvodu neodevzdání úkolu). Pokračují v tom, jako tomu bylo v prvním pololetí. Ještě si mnozí vůbec neopravili nehodnocené předměty z I. pololetí. To musí učinit do 26.3.2021. Já jsem jim dala úkol z technického kreslení, kde dostali předlohu nakreslené součásti i s kótováním, jen to měli překreslit, aby si to procvičili. Tímto způsobem nelze řádně pokračovat ve výuce, protože ostatní věci nemají zaužívané. To platí ve všech předmětech. Pokud učivo nebude podchyceno od začátku, začnou se v tom jen ztrácet.
Průběžně prosím kontrolujte známky.

Ivan D17.února 2021, 22:35 hod#89081odkazcitovat

Od dob konstrukce RCF ESW 1018 zřejmě asi pořád je poptávka po bednách typu hornflex, proto je výrobce inovuje a stále nabízí. Jen bych tu z vlastní zkušenosti již po stoprvní upozornil, že původní konstrukce hornflexu (šikmá Kramperovka a Fussion1800) jsou díky složitější konstrukci (TML a bassreflex) VŽDY navázány na reproduktor poměrně úzce definovaných T-S parametrů. Pak to hraje. V úvodu uvedená konstrukce je určitým kompromisem a je to obecně známo.

Pepan0916.února 2021, 22:11 hod#89080odkazcitovat

Rcf sub 8004 ,resp 9004 su hornflexy? Tefa maju br tunel zalomeny smerom hore?

Alebo videl tieto skelety niekto rozobrate?