Zveme Vás na DEMO 14

Rádi bychom Vás pozvali na podzimní venkovní DEMO, již 14. ročník z řady oblíbených technických prezentací profesionální zvukové techniky.

Akce se uskuteční v neděli 6. 10. 2019 v amfiteátru letního kina Houštka. Program je již tradičně celodenní.

PRODANCE DEMO umožňuje jeho návštěvníkům bezprostřední kontakt se zvukovou a světelnou technikou. Dostanete možnost s živou kapelou i skrze reprodukovanou hudbu vyzkoušet aktuální digitální mixážní systémy ALLEN&HEATH a zároveň porovnávat reproboxy značek EAW, RCF, Megaton a Mackie. Chybět nebude ani malá scéna s menšími aktivními reproboxy a DJ technikou značek DENON DJ, RANE, Allen Heath, Technics

Stěžejní částí programu bude poslechová prezentace nových aparátů EAW, jejichž dostupnost určila podzimní termín.

Nejočekávanějším systémem je zřejmě EAW KF810, první z nástupců populární řady KF700.

Dalším mimořádně zajímavým LA systémem je nový větší EAW Radius RSX212 s propracovanou MH hornou v celé přední ploše reproboxu, unikátním ovládáním z iPad aplikace a přenosem audia přes DANTE.

Z portfolia RCF budeme prezentovat aktuální systémy s RD-NET ovládáním HDL-30A a TTL6A v kombinaci se SUB 9006-AS . Můžete se těšit i na reproboxy MEGATON, modely budou upřesněny.

V současné době pracujeme na novinkách v seznamu menších aparátů a jejich výčet přineseme v následujících dnech.

Registrace

NZZBBPJEJC

Vyplněním této registrace udělujete společnosti PRODANCE s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje budou použity pro zasílání e-mailových obchodních sdělení, týkajících se produktů Prodance, od nichž se můžete jednoduše navždy odhlásit. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. V budoucnu můžete kdykoliv bez uvedení důvodu vyjádřit nesouhlas s dalším používáním Vašich osobních údajů pro reklamní účely, a to písemně na adresu sídla společnosti. Na základě písemné žádosti máte právo požadovat v souladu se zákonem informace o rozsahu a povaze zpracování Vašich osobních údajů a případně požadovat opravu Vašich údajů.