Zveme Vás na DEMO 14


Tradiční prezentace ozvučovacích systémů, zesilovačů, digitálních mixážních technologií a DJ techniky se uskuteční v Letním kině Houštka, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav - neobvykle v podzimním termínu 6.10. 2019.
 
Přesun na říjnové datum nám umožní prezentaci nových LA systémů EAW.
Areál letního kina otevíráme v 10:00, zahájení programu je v 11:00.

Akce končí po tombole, kterou vyhlašujeme v 17:30 (závěr cca v 18:00).


Horkou novinkou je EAW KF810P – instalační verze dlouho očekávaného nového LA systému řady KF. U reproboxu došlo k výraznému navýšení výkonu v kompaktním provedení a použití středového systému z vlajkové lodi EAW ANYA. Nabídneme porovnání s EAW KF730.

Druhým systémem poprvé prezentovaným v ČR je EAW Radius RSX212L – větší bratr mimořádně oblíbeného a hojně používaného line array EAW Radius, který dostal do výbavy 12“ středobasové reproduktory s fázovým korektorem a technologií CSA, doteď vyhrazené prémiové řadě KF.
Další zastoupené reproboxy budou z dílny RCF – jmenovitě systém RCF HDL30-Aprezentovaný společně se špičkovými subwoofery SUB 9006-AS.

K poslechu bude také u nás velmi oblíbený systém RCF TTL6-A a kompaktní novinky RCF HD 35-A a RCF HDM 45-A. Představíme také nástupce populárního malého reproboxu TT 08-A verzi mkII.

K poslechu bude také u nás velmi oblíbený systém RCF TTL6-A a kompaktní novinky RCF HD 35-A a RCF HDM 45-A. Představíme také nástupce populárního malého reproboxu TT 08-A verzi mkII.


Nezapomínáme ani na naši značku Megaton – představíme nový aktivní kompaktní třípásmový reprobox NP373 a aktivní subwoofer NPB118 s DSP a zesilovači Powersoft.


Powersoft se postará také o napájení pasivních systémů EAW – konkrétně budeme mít v racku modely X4L a X8.

Prezentovat budeme také novou řadu touringových zesilovačů Powersoft T series.


Dále se můžete těšit na novinky Mackie z řady THUMP a DRM.


Budeme Vás také exkluzivně informovat o novinkách Allen&Heath, které opět otřesou trhem s digitálními mixpulty. 

 Z DJ techniky představíme novinky DENON DJ PRIME, RANE DJ a A&H XONE.

Areál otevíráme v 10:00, program začíná v 11:00 a konec je naplánován na 18:00.
Připomínáme, že vstup na DEMO 14 je zdarma, povinná je však registrace, kterou naleznete na odkazu ZDE.

Těšíme se na Vás! 

PRODANCE team

Program:

Registrace

HCGMMTB

Vyplněním této registrace udělujete společnosti PRODANCE s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje budou použity pro zasílání e-mailových obchodních sdělení, týkajících se produktů Prodance, od nichž se můžete jednoduše navždy odhlásit. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. V budoucnu můžete kdykoliv bez uvedení důvodu vyjádřit nesouhlas s dalším používáním Vašich osobních údajů pro reklamní účely, a to písemně na adresu sídla společnosti. Na základě písemné žádosti máte právo požadovat v souladu se zákonem informace o rozsahu a povaze zpracování Vašich osobních údajů a případně požadovat opravu Vašich údajů.