Fórum

Martin H.
21.03.2018 11:58
#88618 detail odpovědět

Dobrý den ve spolek.

Dokázali by jste prosím poradit aparát pro DJ (90%) a nenáročné koncerty (10%), za cca 200 tis kč ?

Požadavky:
Velký výkon
Možnost nakupovat postupně třebas satelity, nasledne suby, druhe suby,
Moznost zdvojeni na vetsi akce.
Nechci věšet pokud možno.

Moje přestava je nějaký fullrange satelit a dva 18" suby na stranu. Pokud možno libilo by se mi to v aktivu, RCF, Db tech. Ale pokud by pasiv za ty penize vysel výrazně lépe tak bych se nebránil. Může se mi stát že to budu stěhavat do auta sám tak aby s tím jeden člověk pohnul. (Tim vypadavaji trebas Superscoopery ;) ).

Prošel jsem aktivky a v teto cenove relaci mě v satelitech zaujaly NPM152 a EAW redline. (Ale EAW zas ma nehorazne drahe suby takze to asi vypustim). U NPM152 mi trošku příjde ekonomicky (při ceně powersoft modulu) plytvání výkonem 600w do HF sekce. A mám strach že to nebuxe stát za ty peníze oproti třebas HD32A která je papírově slabší ale reálně to nejspíš nebude o tolik. Nicméně nevím jak je to se případným zdvojením satelitů. Předpoádám že u RCF aktivek krom NX-L se s tím moc nepočítá. U toho megatonu by to snad šlo (i diky možnosti hrabat do presetů DSP).

Vlastní někdo NPM152 + NP118 ? Dalo by se to někde poslechnout v zátěži? Je něco lepšího za ty peníze ?