Fórum

DjTom
25.02.2018 17:55
#88588 detail odpovědět

Dobrý den,

Dokázali by jste prosím poradit výkonnější ale stále kompaktní aktivní PA v rozmezí cca 90 - 150 tis kč ? Použití reprodukovaná hudba (90´s, House, Trance, Techno). S trochou drzosti na ozvučení KD, a jako ozvučení menší druhé stage na venkovních akcích.

Jelikož vlastním ART310A, a půjčuji si ART712A, (a na některé malé akce to stačí), tak původní plán byl ART 712A + 905 AS II. Nicméně po načtení zdejšího fora mám trošku obavy z toho 905 AS II a 3" cívky. (naopak je plusem velikost. Odvezu to i v Mondeu v kombíku.

Následně jsem začal uvažovat jestli by nebylo lepší jako satelity ART 722. a nebo "pastva pro uši" ART 745. (s tím že by se časem rozšiřoval počet ART 905 AS). Případně jsem začal pokoukávat po 4PRO 8003 (ale zde se mi nelíbí cena ani velikost :D)

Dnes jsem narazil na Megaton NPM 152 + NP118. A musím říct že papírově to vypadá úchvatně. Musím teda propočítat jestli by se mi to ještě vlezlo do osobáku, nebo už budu muset kupovat dodávku, ale ty výkony vypadají super, ceny ještě pro mě na horní hranici zkousnutelnosti, a předpokládám že varianta megaton bude asi trošku lépe rozšiřitelná (při úvaze nakoupení dalších subů) než varianta RCF.

Jak si megaton stojí v porovnání třebas právě s ART 745A + 4PRO 8003 ? Výkonově by na tom měl být znatelně lépe. Nebo stačí na menší akce ART 712 / 722 A pod to 905 AS a ušetřit ? (peníze na apec, peníze na větší auto atd).

PS: předpokládám že kombinace NP118 se satelity RCF ART je asi nereálná, byť dočasně ? (nejspíše nebudou finance na všechno naráz při Megaton Variantě)

Asi se ptám jako tatar. Za to se omlouvám. Ale jsou to pro mě velké peníze, a tak nechci udělat krok vedle.

Luboš
01.03.2018 12:12
#88598 detail odpovědět

kdybych se s tím nechtěl moc tahat, tak bych šel do 2xART 710 + 2x905 AS II. většinu akcí s tím uhraješ, jinak do pasivu Ashly + Kobble, MS sound, Vinš, Megaton