Vyhledávání

Nový příspěvek

citovat #88603, Exxxi (zrušit citaci)

Max. velikost souboru je 512.0kB.
Max. povolené rozlišení obrázku je 1000x1000px
(obrázek bude automaticky zmenšen na max. rozlišení, pokud nepřesáhne max. velikost souboru).

PGQAWTAY

(*) označuje povinná pole

MichalG17.září 2018, 12:11 hod#88737odkazcitovat

Nemáte někdo editační software na tento procesor? Lem dx 24

Ondra L5.září 2018, 12:03 hod#88736odkazcitovat

Reaguje na #88734:

Série HC měla nad středobasem vypadá to o něco více místa ( pro čtvercovou hornu) oproti novější HD (alespoň od oka). Zamýšlel jsem driver CD10Fe nebo Nd + TD194 zvukovod, který se tam ale fyzicky nevejde. Proto celé toto.. samozřejmě je možné, že by se povedlo vymyslet kombinaci, kterou do původního skeletu osadit půjde. Nejprve jsem si chtěl ověřit, zda by nebyla možná varianta s původním zvukovodem a redukcí. Zda budu hledat jinou variantu driveru + zvukovodu nebo postavím bedny nové ještě zvážím. Díky za rady.

Lojza K.5.září 2018, 07:39 hod#88735odkazcitovat

pokud je ten skelet, jako jsem měl v pondělí v ruce na zahájení šk roku ve škole, určitě bych to předělal nejmíň jak píše Ivan. Dík počasí, v tělocvičně, uhrálo to 500 lidí. Origoš aktivky RH ležely ve skladu, pan učitel hudebky nyní v důchodec měl šťastnou ruku:-) Na ven jsem měl připravené RCF 745:-)

Ivan S.5.září 2018, 00:14 hod#88734odkazcitovat

Ondra L.: A proč by měl být až takový problém vyměnit hornu? Po pravdě řečeno, taky mám přeosazené bedny RH Sound HC10. Koupil jsem je starší právě kvůli pěkným skeletům. Původní osazení včetně horny a výhybky jsem prodal za cenu jen o kousek nižší, než mě stály celé ty bedny. Do beden jsem pak dal kompletně nové osazení - středobas Eminence DeltaLite 2510, výškový driver B&C DE25, hornu B&C ME20 a samozřejmě novou výhybku.

Ondra L4.září 2018, 19:08 hod#88733odkazcitovat

Reaguje na #88731:

Nechci původní osazení, to by samozřejmě smysl nemělo. Chci jít samozřejmě cestou měničů o pár tříd výš. Nyní jsou v reproboxech provizorně středobasy Beyma 12G40 (které zůstanou i do nových) a původní driver (který bude nahrazen něčím odpovídajícím + tedy i s pasující hornou), provozováno je to nyní jako bi-amp, výhledově bych se rád vrátil k pasivní vyhýbce, samozřejmě odladěné pro finální osazení. Chtěl jsem si tedy pouze pokud možno ušetřit práci se stavbou zcela nových skeletů, které jsou poměrně poctivě udělané... což samozřejmě při nepoužitelnosti současné horny padá.

Ondra L4.září 2018, 19:08 hod#88732odkazcitovat

Reaguje na #88731:

Nechci původní osazení, to by samozřejmě smysl nemělo. Chci jít samozřejmě cestou měničů o pár tříd výš. Nyní jsou v reproboxech provizorně středobasy Beyma 12G40 (které zůstanou i do nových) a původní driver (který bude nahrazen něčím odpovídajícím + tedy i s pasující hornou), provozováno je to nyní jako bi-amp, výhledově bych se rád vrátil k pasivní vyhýbce, samozřejmě odladěné pro finální osazení. Chtěl jsem si tedy pouze pokud možno ušetřit práci se stavbou zcela nových skeletů, které jsou poměrně poctivě udělané... což samozřejmě při nepoužitelnosti současné horny padá.

Milan T.1.září 2018, 14:32 hod#88731odkazcitovat

Ondra L.: Tak u reproboxu tohoto typu to nemá cenu řešit. Kup si nějaký laciný driver (pokud se nedá sehnat náhradní cívka do toho původního číňana), který na tu hornu půjde našroubovat a pak podle měření nebo ucha dolaď sériovými rezistory jeho citlivost. Přeosazovat bednu, která stojí nová osazená 3 litry nemá skutečně cenu, protože její kvalita odpovídá kvalitě krabice od bot...

Otas31.srpna 2018, 21:11 hod#88730odkazcitovat

Jaká je hmotnost reproduktoru DAS 15 LXN? Nedaří se mi to v žádných zde dostupných materiálech najít. Děkuji za odpověď.

Greeny PRODANCE29.srpna 2018, 11:22 hod#88729odkazcitovat

atrakce: CX10N251 není úplně běžný skladový reproduktor, doporučuji objednat. Nicméně RCF měli v Srpnu jako každý rok zavřeno a poslední kus jsme prodali 31.7. První zboží přijde zřejmě příští týden.

CharlesBass28.srpna 2018, 22:12 hod#88728odkazcitovat

Ondra L: Pokud na těch RHsoundech nejsou spálené alespoň oba výškové reproduktory a jedná se o plně funkční bedny. pošli je dál a kup bedny s lepším osazením. Vysvětlím proč. Pokud máš jen prázdné skelety, a budeš chtít využít stávající hornu "bez práce", tak tzn je vzít k někomu, kdo umí měřit a vzít k tej horně alespoň 3-5 možných alternativ, a znich vybrat tu, která by v tej horně seděla nejlépe, ideálně ještě s měřením oriiginálního osazení - pro porovnání. Hromada zdlouhavej práce. Až pak by nastoupilo uvažování nad kombinací "vítěze" s basovým reprákem, jeho výběr a až PAK měření a výroba výhybky. Proti tomu se mi zdá úprava otvoru pro jinou hornu jako "méně problematické" :-)