Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88753 od: Milan KUBÁT

WDZUBTLJ

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

EVO13.prosince 2018, 23:20 hod#88782odkazcitovat

Přátelé, mám dotaz k reproduktoru 15DS115 od BC. Líbí se mi na něm jeho celkem unikátní parametry, extrémní Bl a x-max. O jeho 18" verzi jsem se dočetl, že je vhodná do malých beden, horen apod. Zajímá mě, zda-li se dá doporučit do 15" horny - malé turbo od Megatonu? Předpokládám, že to zatím nikdo nezkoušel, spíš mě zajímá, jestli je vyloženě potřeba dávat na něco pozor v takovéto aplikaci, popř. zda-li na to není z nějakého důvodu vyloženě nevhodný. Ten velký xmax nebude problém? Bude to na tucky, rychlý tucky.. Popř. by mě zajímalo, jak se bude chovat v nějakém 15" hornflexu, či hybrid-horně (wbina s otvorama?) - díky ostatním parametrům (Bl ad.) má velmi nízké Qes a Qtx - nebude to na škodu do hornflexu, nebude to znít tak nějak "blbě"? Jde mi celkově o co nejextrémnější zvukový výstup a pocit z beden, nikoliv o co nejvyšší spl... Pochopitelně počítám s adekvátním koncem...

Lotus12.prosince 2018, 11:34 hod#88781odkazcitovat

Dobrý deň ,
prosím Vás počuli ste niekto RCF M601? Ak áno , môžem Vás požiadať o nejaké hodnotenie?
Na nete nikde nič , vyzerá to ako keby sa vôbec nepredávali. Nikto ich nemá ani skladom , tak sa obávam , že to nebude nič moc zvukovo, ale samozrejme môžem sa mýliť.

Ďakujem pekne

Laďa11.prosince 2018, 13:37 hod#88780odkazcitovat

V Prodance jste nějak natáhly FANE. Ale kůůůůrevsky. fuj fuj !!!!!!!!!

IvanD1.prosince 2018, 11:37 hod#88779odkazcitovat

Tomášovi asi nikdo neporadí....
Žárovka jako ochranný prvek v sérii s driverem není žádné terno. Studené mají nějaký odpor (2ohm), který je nutno započítat. Při nárůstu proudu se tento odpor zvyšuje, žárovka začíná požírat výkon a dynamiku. A rozhodně nelze říci, že při dosažení např.: 24VAC/50W/2A se rozsvítí, tak teď právě začne chránit. Při studeném vláknu strmá špička proudu žárovkou proletí než se vlákno ohřeje. Nejlepší je žádná ochrana a dobře navržený aparát. Driver jako je DE95 na horně ME60 bude určitě moc dobře slyšet, když ho trochu víc vybudíš.
Drahé pasivní bedny od Dynacordu nebo Yorkville mají ochranu elektronickou, ale ta je velmi sofistikovaná. Servisní manuály se dají dohledat.
Ať se daří
IvanD

Tomas20.listopadu 2018, 18:10 hod#88778odkazcitovat

Zdravim, potreboval bych poradit s vyberem ochranne zarovky a kam zapojit ke 2” driveru B&C DE95TN 8ohm. Dekuji za rady.

Tomas20.listopadu 2018, 18:09 hod#88777odkazcitovat

Zdravim, potreboval bych poradit s vyberem ochranne zarovky a kam zapojit ke 2” driveru B&C DE95TN 8ohm. Dekuji za rady.

Greeny PRODANCE8.listopadu 2018, 09:14 hod#88776odkazcitovat

Všechny presety je možné najít v Armonia PLUS po její instalaci.
https://armonia.powersoft.it/download-armonia/

Případně zde je seznam:
http://www.powersoft-audio.com/0/armoniaupdate/spchlogaplus/?v=1.0.0
EAW je v seznamu sice pouze MW, ale to proto, že do zesilovačů se nahrávají přímo originál greyboxy od EAW.
V armonii je případně také podle ikony před presetem vidět, které presety jsou dodané přímo od výrobce.

Lubos7.listopadu 2018, 22:39 hod#88775odkazcitovat

Maju Powersfty s DSP nejake firemne presety reproboxov (EAW, JBL, Adamson....), ak ano, kde je mozne najst zoznam.?

Lubos7.listopadu 2018, 22:38 hod#88774odkazcitovat

Maju Powersfty s DSP nejake firemne presety reproboxov (EAW, JBL, Adamson....), ak ano, kde je mozne najst zoznam.?

MuF5.listopadu 2018, 01:04 hod#88773odkazcitovat

Zdravím. Sedí Flybar z ND374 (FB374T) na NP377?
Případně kdo vlastní NP377 řešil někdo nějaký obal na venkovní použití? Případně jaký?
Předem díky za odpovědi