Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88566 od: Ondra

RKYKFVJJ

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

andrej23.května 2018, 22:12 hod#88679odkazcitovat

Dobry den chcel by som sa opytat ćí sa hodi repro fane coloseum 18 b600 do X1 bandpas pripade ake repro by ste doporućili

Jakubtyk23.května 2018, 10:21 hod#88678odkazcitovat

to Prodance: Také bych se chtěl připojit k poděkování za vyjímečnou akci DEMO13. Výtky nemám opravdu žádné. Výborné občerstvení i výběr kapel. Velmi kladně hodnotím výběr zvukových systémů. Na minulých demo bylo obtížné se pro větší počet beden orientovat.
Palec nahoru nebo spíš oba za nový Megaton NP377 / NPB218.
Velmi zajímavé i ty malé RCF SUB9004. Konečně basovka, která zahraje a dokáže s ní manipulavat jeden ani ne moc urostlý člověk.

Jonas22.května 2018, 13:55 hod#88677odkazcitovat

Dekuji za velmi povedene Demo 13. Tesim se na pristi. Jeste jednou vsem velike podekovani.

josef v.21.května 2018, 22:43 hod#88676odkazcitovat

Autobusu je škoda. Býval bych jel rád. Příště snad zase pojedou.

KarHan21.května 2018, 20:57 hod#88675odkazcitovat

Milí Prodancové, dík za opětovně krásnou neděli. Pohoda pro (skoro) všechny smysly – hlavně uši, oči, u pódia i masáž břišních swalů, chuť… Snad jen hmat přišel trochu zkrátka. Pro mne, díky kouzelníkovi z vašich řad, který objednává počasí, každý rok začíná léto v tuto neděli. Letos jsem se zúčastnil poprvé se synem, který už pár let úspěšně kráčí v mých zvukařských šlépějích. Pro něho to bylo daleko zajímavější, protože věděl, o čem konferující mluví. Pro mne už je to často španělská vesnice, ale zase mohu při prezentaci vzpomínat na šedesátá a sedmdesátá léta, kdy co jsem si nepostavil, to jsem neměl. I když to tak někdy nevypadá, máme vás všichni rádi.

Joska D.21.května 2018, 19:43 hod#88674odkazcitovat

My jsme bohužel na demo nebyli. Autobus letos nejel a jinou možnost jsme neměli. Snad příště.

Lojza K.21.května 2018, 19:25 hod#88673odkazcitovat

demo všichni co s náma jezdili odpískali a my taky. žádné info, co tam bude. od pátka do neděle jsme byli vpráci:-)

Otas21.května 2018, 18:14 hod#88672odkazcitovat

Co povídat k demo, zase moc pěkné.
Mne (vidím, že nejen mne) zaujaly ty nové Megatony NP377.
Byl jsem zvědav na nové 12" aktivky Megatonu, které se tam ale nevyskytly.
Veliký plusový bod za přítomnost velmi fundovaného zástupce firmy Panter, kolem mikrofonů je vždy dost dotazů.
V basech se mi líbilo to, co produkovaly RCF 9006 (jestli jsem si označení správně zapamatoval).

Hona21.května 2018, 17:44 hod#88671odkazcitovat

Já se musím poklonit vývojářům Megatonu. Přiznávám, že mě doteď tato značka moc nezajímala, protože upřednostňuji aktivní boxy. Ty nové třípasmovky NP377 a suby NPB218 mě totalně posadily na pr.... nejenom "ukrutným" SPL ale i čitelností zvuku. Všechny hudební žánry podaly velmi verně líbivě.
Tu Annu bych slyšel také rád.

Vladimír Č.21.května 2018, 17:11 hod#88670odkazcitovat

to Prodance: Jedno z nejlepších dem, na kterých jsem byl. Důmyslně vybrané systémy i kapely a opravdu velký prostor k jejich poslechu. Nový firmware udělal z TTL33 nečekaně o třídu lepší aparát a steně tak TTL6, které se mi minule vůbec nelíbili hráli snad nejlépe ze všeho. Škoda že nebyla EAW ANNA. To by byl uplný kauf. Moc děkuji a přeji hodně dalších takto vydařený akcí.