Odeslat emailem odkaz na příspěvek #88563 od: PRODANCE Blava

TQUXYBMKDM

(*) označuje povinná pole

Vyhledávání

Lumirt17.října 2018, 11:10 hod#88757odkazcitovat

Poznámka k webu, souhlasím s "Martin Machálek" mám pocit že každé vylepšení je k horšímu. Bylo to príma místo pro nákupy a nakupuji zde jen výjimečně. Na druhou stranu musím říci že nedostatky webu dohání ochotou obchodníků na telefonu.

Pavel14.října 2018, 19:44 hod#88756odkazcitovat

Pri zadavani inzeratu ti na mail prijde link, pres ktery se inzerat maze.

Petr14.října 2018, 12:36 hod#88755odkazcitovat

Dobrý den nevýte nekdo jak vymazat inzerát v nabídce bazar,nemuzu nato přijít ,dekuji

Milan KUBÁT10.října 2018, 11:39 hod#88754odkazcitovat

POZOR rád bych zde varoval před inzerenty, kteří na inzerci PRODANCE nabízejí "opravy zesilovačů i digitálních a jiných strojů" pod jmény Petr nebo Jirka, tel. 737078934 a ještě další různá čísla. Nechal jsem si u nich opravit digitální zesilovač Behringer Inuke, zaplatil jsem dopředu 2.200 Kč a poté ještě doplatil 2.600 Kč. Vzhledem k tomu, že mi zároveň opravili modul do aktivky QSC (sice za 4 měsíce i když do smlouvy o dílo si sami napsali termín 35 dnů), tak s opravou jsem byl spokojen a peníze jsem jim v dobré víře poslal předem. Je to už 15 měsíců a nemám zesilovač ani peníze. Napřed se všelijak vymlouvali, později přestali zcela komunikovat, ve smlouvě je uveden jako zhotovitel Stareček Jiří, Máje 120, Ostrava Vítkovice.

Milan KUBÁT10.října 2018, 11:39 hod#88753odkazcitovat

POZOR rád bych zde varoval před inzerenty, kteří na inzerci PRODANCE nabízejí "opravy zesilovačů i digitálních a jiných strojů" pod jmény Petr nebo Jirka, tel. 737078934 a ještě další různá čísla. Nechal jsem si u nich opravit digitální zesilovač Behringer Inuke, zaplatil jsem dopředu 2.200 Kč a poté ještě doplatil 2.600 Kč. Vzhledem k tomu, že mi zároveň opravili modul do aktivky QSC (sice za 4 měsíce i když do smlouvy o dílo si sami napsali termín 35 dnů), tak s opravou jsem byl spokojen a peníze jsem jim v dobré víře poslal předem. Je to už 15 měsíců a nemám zesilovač ani peníze. Napřed se všelijak vymlouvali, později přestali zcela komunikovat, ve smlouvě je uveden jako zhotovitel Stareček Jiří, Máje 120, Ostrava Vítkovice.

Pavel9.října 2018, 20:16 hod#88752odkazcitovat

Kolmo ulozene fadery aktualne pouziva Pioneer u rad NEXUS. Navic je vodici drik ulozen v mechanismu na dvou kolejnickach, kterym se pohybuje hmatnikem faderu.
Diky tomuto reseni je samotny fader v podstate "neznicitelny". Na rozdil od soucasnych faderu na Rodec, ktery jsou hodne odflakle a to je slusne receno.

Greeny PRODANCE9.října 2018, 11:12 hod#88751odkazcitovat

Michal N: Konkrétní typ zatím neznáme, neboť doteď nedošlo na demontáž, ale je jisté, že se jedná o podstatně kvalitnější komponenty než u běžných mixpultů. Skrze horní panel je totiž zcela zřejmé, že se jedná o kolmo uložené fadery s kovovým krytím dráhy, které se dnes vzhledem k vyšší ceně v podstatě u žádných současných pultů nepoužívají, dříve jimi byly proslulé staré Rodecy, kde je ale časem také vyměnili za obyčejné.

Martin Machálek9.října 2018, 10:55 hod#88750odkazcitovat

To je web! Zpracování hrozné - stále nějaké rolování v oknech... Do toho vymazávání košíků, ikdyž jsem stále přihlášený..... Zase můžu hledat a klikat znova.....
Chlapi, udělej te s tím něco. Je to vaše ostuda!

Ivan S.8.října 2018, 20:54 hod#88749odkazcitovat

Reaguje na #88748:

Horizontální :-)

Ondra L8.října 2018, 19:07 hod#88748odkazcitovat

Reaguje na #88742:

Věděl by někdo, prosím? ;) díky