Zveme Vás na DEMO 13

V neděli 20. května v letním kině Houštka
Areál bude otevřen od 9:00, zahájení programu v 11:00.

Registraci a mapu s důležitými body naleznete ZDE.


Vnímání zvuku je značně subjektivní záležitost a svoje uši jednoduše nenahradíte čtením technických specifikací ani přejímáním poslechových zkušeností druhých lidí. Proto Vás zveme na unikátní, ale pro nás již tradiční předváděcí akci DEMO 13. 

Sílící jaro nám umožní využít příjemné venkovní prostředí Letního kina Houšťka, kde budete mít možnost na vlastní uši posoudit rozdíly jednotlivých aparátů a poslechnout si přednášky týkající se nových technologií a postupů v oboru.

Samozřejmě nebude chybět dostatek prostoru pro setkání s kolegy z branže a jako správný hostitel Vám k tomu nabídneme občerstvení po celou dobu akce DEMO 13. K závěru potom budou mít všichni registrovaní návštěvníci šanci vyhrát hodnotné ceny v naší tombole.

Připomínáme že registrace je důležitá z následujících, zejména příjemných důvodů:

1) dárek při příjezdu
2) zkrácená doba čekání u vstupu do areálu
3) účast v závěrečné tombole
4) rozsah námi připravovaného občerstvení

Letní kino Houštka
Lázeňská 2078, Houštka, Stará Boleslav, 
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

20. května 2018
9:00 - otevření areálu 
11:00 zahájení DEMO 13, popis průběhu akce


Další informace budou průběžně doplněny.Registrační formulář.

Registrace DEMO 13

BLMKMT

Vyplněním této registrace udělujete společnosti PRODANCE s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje budou použity pro zasílání e-mailových obchodních sdělení, týkajících se produktů Prodance, od nichž se můžete jednoduše navždy odhlásit. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. V budoucnu můžete kdykoliv bez uvedení důvodu vyjádřit nesouhlas s dalším používáním Vašich osobních údajů pro reklamní účely, a to písemně na adresu sídla společnosti. Na základě písemné žádosti máte právo požadovat v souladu se zákonem informace o rozsahu a povaze zpracování Vašich osobních údajů a případně požadovat opravu Vašich údajů.