ADAM Audio DEMO v Brně

Lidský sluch a vnímání zvuku je veskrze subjektivní zkušenost, kterou nelze nahradit studováním datasheetů a parametrů. Také z těchto důvodů se dne 14.11. 2018 ve studiích brněnského divadla na Orlí (JAMU) uskuteční předváděcí akce týkající se studiových monitorů ADAM Audio. 

Divadlo na Orlí / Hudebně-dramatická laboratoř JAMU je novou divadelní scénou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

Vzniklo v něm špičkově vybavené pracoviště v oblasti jevištních technologií, tj. především zvukových a světelných, které umožňuje studentům připravovat se na profesionální kariéru v prostředí odpovídajícím současným světovým trendům.

Zde jsme si pro Vás připravili ve spolupráci s firmou AVT Group praktické předvedení studiových monitorů německé značky ADAM Audio, na místě bude možné slyšet midfield reproboxy S5V, které bude možné v České Republice slyšet poprvé. Pro porovnání budou na místě také modely S2V a S3V.

Divadlo na Orlí / Hudebně-dramatická laboratoř JAMU
Orlí 19
602 00 Brno
tel: +420 542 591 800 (recepce)
email: dno@jamu.cz
nahrávací studio: www.studio.jamu.cz / studio@jamu.cz
Registrační formulář.

Registrace

DDVHBWD

Vyplněním této registrace udělujete společnosti PRODANCE s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje budou použity pro zasílání e-mailových obchodních sdělení, týkajících se produktů Prodance, od nichž se můžete jednoduše navždy odhlásit. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. V budoucnu můžete kdykoliv bez uvedení důvodu vyjádřit nesouhlas s dalším používáním Vašich osobních údajů pro reklamní účely, a to písemně na adresu sídla společnosti. Na základě písemné žádosti máte právo požadovat v souladu se zákonem informace o rozsahu a povaze zpracování Vašich osobních údajů a případně požadovat opravu Vašich údajů.